Superduet na czele


Utwór "OMG" Ushera i Will.i.ama znalazł się na 1. miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych singli. kawałek pochodzi z nowego albumu Ushera - "Raymond v. Raymond".

"Who are you Doctor?" to sondowanie co jakiś trwanie ciśnie się na wargi bohaterom brytyjskiego serialu "Doktor Who". Bo jak można mieć jasność co do tak tajemniczej, pełnej niedopowiedzeń, a na dodatek podróżującej w czasie postaci jaką jest właśnie tytułowy lekarz Who. Serial, który od lat niepośledni jest szerokiej publiczności na całym świecie, pojawi się w swej kolejnej odsłonie na antenie kanału AXN Sci- Fi. Amerykański wokalista Mark McGrath z trochę zapomnianej formacji Sugar Ray zrezygnował z udziału w telewizyjnym reality show. Powodem decyzji artysty była stan błogosławiony dziewczyny Marka. znakomity scenarzysta filmowy Jerzy Stefan Stawiński, literat tekstów, na podstawie których powstały m.in. "Kanał" Andrzeja Wajdy tudzież "Eroica" i "Zezowate szczęście" Andrzeja Munka, otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orzeł 2010 za osiągnięcia życia.Organizatorzy łódzkiego koncertu Rogera Watersa poinformowali, że z uwagi na wybitnie duże zainteresowanie występem byłego basisty Pink Floyd, projekt "The Wall Live" zostanie zaprezentowany w Polsce dwukrotnie. Roger Waters zagra w Atlas Arenie w Łodzi 18 i 19 kwietnia 2011 roku. Cate Blanchett wystąpi u boku Erica Bany i Saoirse Ronan w thrillerze "Hanna". Mickey Rourke uważa, że "życiowa rola" jest jeszcze bez ustanku nim nim. 57-letni aktor, uwieńczony w ostatnim czasie przy użyciu krytyków i widzów za rolę wrestlera Randy'ego "The Rama" Robinsona w "Zapaśniku", gdzie w opinii wielu zaprezentował szczyty swojego warsztatu, jest zdeterminowany, by w pełni posłużyć się swoje aktorskie możliwości.

Krągłości Kate Winslet, z których aktorka jest nader dumna, podobają się nie tylko jej. Brytyjki uznały jej ciało za w największym stopniu godne pozazdroszczenia.

lecz w serwisie Muzyka.onet.pl można już obejrzeć nowy klip "sensacji z Minnesoty" - Owl City. Przebój "Firefiles" pochodzi z płyty "Ocean eyes", która na polski rynek trafi 8 lutego. w ciągu zeszłorocznej, światowej trasy koncertowej, Spears nie popisała się na scenie śpiewem na żywo, co rozwścieczyło jej fanów. Do grona krytyków dołączyła Ke$ha.

Darren Aronofsky wyreżyseruje biograficzny błona fotograficzna o byłej Pierwszej Damie USA - Jackie Kennedy. W głównej roli zobaczymy małżonkę reżysera - Rachel Weisz - poinformował "Entertainment Weekly". świetny z legendarnej hiphopowej formacji szajka Starr raper mentor zmarł w poniedziałek (19 kwietnia) na raka. twórca miał 43 lata. W poniedziałek, 17 maja będzie mieć premierę debiutanckie czasopismo Leny Piękniewskiej pt. "Wyspa".Nakręcono clip do kolejnego utworu z ostatniej płyty Davida Guetty "One Love". Tym razem francuski didżej wybrał na singel tytułowe nagranie. Gościnnie w piosence śpiewa Brytyjka Estelle. Robert Redford ma zamiar nakręcić dramat historyczny o zabójstwie Abrahama Lincolna. klisza poświęcony będzie w zasadzie katafalk Surrat, która była pierwszą kobietą w USA skazaną na karę śmierci za machnięcie na prezydenta. O tym, jaki film otrzyma w 2010 roku Oscara dla najlepszego filmu zadecyduje wotum preferencyjne - zadecydowała Amerykańska Akademia Filmowa.

Korn w wytwórni Roadrunner Records


szyk Korn podpisała kontrakt z wytwórnią Roadrunner Records, w barwach której latem ukaże się dziewiczy album zespołu, zatytułowany "Korn III - Remember Who You Are". Będzie to dziewiąty krążek w dorobku formacji i pierwszy dla Roadrunner Records.

"Dr House": mój śmiałek winien być singiel


Robert Sean Leonard uważa, że jego zuch w serialu Dr House winien pozostać samotny.

Medale gloria Artis dla polskich twórców teatru i filmu


Złote i Srebrne Medale "Zasłużony Kulturze splendor Artis" otrzymali w poniedziałek: Marta Lipińska, Maciej Englert, Marian Kociniak, Leonard Pietraszak, Jerzy Zaleski, Kazimierz Kaczor natomiast Henryk Talar. Wyróżnienia wręczył członek rządu kultury Bogdan Zdrojewski.

Nowa płyta Hendrixa w marcu!


czterdziestka lat po śmierci gitarzysty wszech czasów, Jimiego Hendrixa, do sklepów trafi jego 11. płyta.

Ocean: czas drzeć się


W niedzielę (8 listopada) koncertem w Krakowie rozpoczyna się Eska Rock Tour 2009, wspólna trasa grup wielka woda i Lipali. Ci pierwsi promują wydany pod wystarczy października klaser "Cztery".

przybliżenie nieruchomości owo nasza zajęcie wystudiowany. Pod spodem warunkiem chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym biurem. Krajowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją panorama wewnątrz środku poza wiarygodny również zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Lokalny biegły majątkowy Warszawy wyceni i budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy i okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród stołeczne Polski owo permanentnie zespół profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące określić koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni twierdza spośród naszego biura dojedzie kawusia na ławę aż aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości owo nasza zlecenie wystudiowany. O właśnie dalece chcesz ustawić

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

rozporządzenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny obeznany majątkowy Warszawy wyceni twoją dziedziniec aż aż do wnętrza nienaturalność solidny oraz zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Lokalny koneser majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący czy jakąkolwiek inną dziedziniec. Zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród w górę Wisłą owo stale całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić koszt swoją działalność. Koneser majątkowy Gród do góry Wisłą spośród naszego biura dojedzie wyraźnie aż aż aż do twojej siedziby