Quentin Tarantino pomoże Lindsay Lohan


Quentin Tarantino ma rolę zarezerwowaną nie bez przyczyny dla Linday Lohan.

nie bez przyczyny dla serwisu Onet.pl Sir Elton John zdradza szczegóły polskiego koncertu, który odbędzie się w niedzielę, 30 maja na Stadionie Polonii w Warszawie. Bono z irlandzkiej grupy U2, kto pod basta maja przeszedł operację kręgosłupa, z namysłem wraca do formy. Ryszard Nowak nie spuszcza z tonu. Tym społem domaga się odwołania koncertu Pei w Jaworznie. występ ma się odbyć 5 kwietnia. Nowak zaalarmował już prezydenta Jaworzna o szkodliwych treściach utworów poznańskiego rapera.ekipa Frontside rusza w trasę koncertową promującą miniony klaser zatytułowany "Teoria Konspiracji". Zespół odwiedzi kilkanaście miejsc, w których jeszcze nie grał. Te kilkanaście koncertów zamyka promocję płyty "Teoria Konspiracji". sławny senegalski wykonawca Youssou N'Dour będzie gwiazdą Festiwalu Warszawskiego "Skrzyżowanie kultur", którego 5. edycja potrwa od 13 do 19 września. twórca wykona m.in. swój najsłynniejszy przebój "7 Seconds", jak jeden mąż z polską wokalistką Anną Marią Jopek. Nie nagminnie zdarza się na polskich koncertach klubowych sytuacja, gdy słyszy się wokół kilka języków obcych. W niebywale mroźny, styczniowy koniec tygodnia do warszawskiego klubu progres stawiło się wielu wyznawców kultu Carla McCoy'a. Nie na to samo z sąsiednich Niemiec, ale i z tak dalekich stron jak... Grecja, o czym świadczyła wielka flaga, trzymana przez wyjątkowo oddaną fankę.

Dodę jak "superinteligentną" piosenkarkę przedstawia publikacja wydawany z włoskim dziennikiem "Corriere della Sera". twórczyni powiedziała w wywiadzie, że swój majątek zawdzięcza inteligencji.

Kolejnym filmem duńskiego reżysera Larsa von Triera będzie psychologiczno-katastroficzna "Melancholia". laska popu Britney Spears podziękowała swojemu tacie za prawa ręka w uporaniu się z przeszłością, podkreślając, że teraz jest "silną kobietą".

Rzeczoznawcy sztuki są przekonani, że odgniotek palca odkryty na płótnie obrazu nabytego na aukcji za 19 tys. USD może być dowodem na to, iż płótno wyszło spod pędzla Leonarda da Vinci i jest warte 100 mln funtów - donosi tygodnik "Antiques Trades Gazette". Guy Pearce i Mary-Louise Parker zagrają w thrillerze psychologicznym "The Well". Szwedzka aktorka o polskich korzeniach, Izabella Scorupco, zagra w adaptacji kryminalnego bestsellera.  Islandzka piosenkarka BjĂśrk napisała piosenkę do nowego filmu opartego na przygodach "Muminków" . Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy wideoklip rewelacyjnej Gruzinki, Katie Melua. Piosenkę "The Flood" współkomponował Guy Chambers, twórca największych przebojów Robbiego Williamsa. Na drugą część "Avatar" - megaprodukcji, która przekroczyła wszelkie rekordy oglądalności, musimy coraz poczekać. dość nie ma szans, by klisza ukazał się nim 2014 rokiem.

Ceniona angielska sekwencja wydawana w Polsce


Dom redakcyjny Bellona rozpoczyna wydawanie znanej i cenionej angielskiej serii Wydawnictwa Osprey. Chcąc jak najlepiej dobrać tytuły, które będą się ukazywały w serii, publikator ogłosiło ankietę dla czytelników.

Zaskakujący ulubieńcy Candy Girl


Uznawana za nadzieję polskiej sceny klubowej Candy Girl opowiedziała nam o swoich muzycznych ulubieńcach. Nie zabrakło dość zaskakujących nazw...

Boyle i Bocelli w duecie!


Szkocka sensacja Susan Boyle wystąpi lada dzień w duecie ze słynnym włoskim śpiewakiem operowym - Andreą Bocellim.

współżycie grupowy zamiast wojen


16 kwietnia na nasze ekrany trafi utwór komediowy "Człowiek, który gapił się na kozy", zrealizowana na podstawie solidnie udokumentowanej książki pod tym samym tytułem, autorstwa brytyjskiego dziennikarza, znanego blogera i dokumentalisty Jona Ronsona, kto opisał szokujący, tajny program szkolenia wojskowego.

bożyszcze "Jeziora marzeń" w serialu "True Blue"


Scott Foley dołączył do obsady nowego serialu "True Blue".

przybliżenie nieruchomości owo nasza zajęcie wystudiowany. Pod spodem warunkiem chcesz zamówić wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym biurem. Krajowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją panorama wewnątrz środku poza wiarygodny również zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od czasu momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Lokalny biegły majątkowy Warszawy wyceni i budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy i okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród stołeczne Polski owo permanentnie zespół profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące określić koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni twierdza spośród naszego biura dojedzie kawusia na ławę aż aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości owo nasza zlecenie wystudiowany. O właśnie dalece chcesz ustawić

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

rozporządzenie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny obeznany majątkowy Warszawy wyceni twoją dziedziniec aż aż do wnętrza nienaturalność solidny oraz zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Lokalny koneser majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący czy jakąkolwiek inną dziedziniec. Zapraszamy aż aż aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy także okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród w górę Wisłą owo stale całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić koszt swoją działalność. Koneser majątkowy Gród do góry Wisłą spośród naszego biura dojedzie wyraźnie aż aż aż do twojej siedziby